Maailma parimad trialisõitjad Eestisse toov võistlus-show TRIXS 2023 korraldab Tartus ja Tallinnas tasuta elamuspäeva.

Nimelt ehitatakse 30. septembril Tartu Lõunakeskusesse ja 1. oktoobril T1 keskusesse Tallinnas spetsiaalne rada, millel paneb oma oskused proovile Baltimaade parim trialisõitja Andris Grinfelds Lätist. Kohepeal saavad kõik huvilised teha tutvust triali-mootorrattaga ning lüüa kaasa ägedate auhindadega võistlustel. Üritus on kõikidele kaubanduskeskuste külastajatele tasuta.

„Uuenev T1 on saanud tehnikaspordiga sinasõbraks, kuna keskuses on toimunud nii kahe- kui ka neljarattaliste sõidukitega üritused. Trialisõidu tipptegija jõudmine T1 on sündmus, mis kindlasti rõõmustab ala fänne ja teisi huvilisi,“ ütles T1 tegevjuht Tarmo Hõbe.

Tartu Lõunakeskuse tegevjuhi Marju Jeedase sõnul on kaubanduskeskusena oluline inimestele elamusi pakkuda.

„Lõunakeskus on alati olnud avatud erinevate ürituste korraldamisele ning spordivaldkonnaga oleme me ka üsna tihedalt seotud. Sellised põnevad eriprojektid nagu TRIXS võistlus-show, näitavad, et Lõunakeskus pole mitte ainult suurepärane koht ostude tegemiseks, vaid ka koht, kus saab kogeda adrenaliini ja meeldejäävat meelelahutust. Meil on hea meel, et TRIXS võistlus-show toob meie keskuse külastajateni meie regiooni parima trialisõitja, kelle oskusi on võimalik 30. septembril oma silmaga vaatama tulla,“ sõnas Jeedas.

Nii Tartu Lõunakeskuses kui ka T1-s loositakse peaauhinnana kõikide kohaletulnute vahel välja kaks VIP-piletit 28. oktoobril Unibet Arenal peetavale TRIXS 2023 rahvusvahelisele võistlus-showle, kus kolmetunnises ekstreemses vaatemängus tulevad teiste seas areenile 33-kordne maailmameister Toni Bou, tänavune maailmameistrivõistluste hõbedamees Jamie Busto ja MM-pronksmedali teeninud Gabriel Marcelli.

TRIXS 2023 piletid on müügis piletitasku.ee keskkonnas, Unibet Arena uksed avatakse pealtvaatajatele 28. oktoobri õhtul kell 15:30, tsiklid asuvad starti kell 17:00.