Oktoobri viimasel nädalavahetusel täitub Unibet Arena taaskord tsiklimürina ning peadpööritavate trikkidega, kui 28. oktoobri õhtul stardib mototriali maailmaparemik võistlus-show’l TRIXS 2023.

Betoonblokkidest, kaablirullidest ja elusuuruses saunamajadest valmistatavatel radadel paneb end proovile 32-kordne maailmameister Toni Bou. Talendikale hispaanlasele asuvad vastu kuuekordne maailmameister Adam Raga (Hispaania), Euroopa meister ja maailmameister Matteo Grattarola (Itaalia), TrialGP MM-sarjas viimasel kuuel hooajal neli medalit võitnud noor ja talendikas Jamie Busto (Hispaania) ning Norra imemees Sondre Haga.

TRIXS võistlus-show peeti Tallinnas esmakordselt möödunud sügisel ning eelpool nimetatud ässad olid stardis ka siis. Ürituse korraldaja Oliver Läll lubab, et üllatusesinejatena lisandub võistlejate nimekirja peagi veel mitu kuulsat nime.

„Eelmise aasta kogemus oli võimas. Saime suurejoonelise ürituse korraldamisel väärt õppetunde ning sel aastal tahame pealtvaatajaid üllatada veelgi vingemate radadega, mis ka maailma tippsõitjate oskused tõsiselt proovile panevad,“ sõnab Läll. „Kui möödunud sügisel hüpati tsiklitega üle saunamaja, siis tänavu tulevad koostöös Cramoga rajale uued ja väga rajud takistused. Mis need täpsemalt on, jäägu esialgu üllatuseks,“ lisab Läll TRIX 2023 radadele veidi salapära.

Kokku valmib kuus võistlustrassi, nende seas ka mullu pealtvaatajate lemmikuks kujunenud paarisrada, kus võisteldakse mees-mehe vastu.

Unibet Arena uksed avatakse 28. oktoobri õhtul kell 15:30, tsiklid asuvad starti kell 17:00.

Piletid on tänasest müügil piletitasku.ee keskkonnas.